61Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

4BAYAN ÜYELER

5ERKEK ÜYELER

HIZLI GİRİŞ İÇİN HEMEN SOHBET'E BAŞLAYIN

seslichat

UZM@N

özlemek ne garip. ölüyorum sanıyorsun, ama ölmüyorsun.

UZM@N

bekliyorum öyle bir havada gel ki vazgeçmek mümkün olmasın

UZM@N

bir martı göğü ikiye bölüyor yakınlarda deniz olmalı diyorum sonra gözlerin aklıma geliyor.

doğukan.

Siteye Giriş Yaptı

qenceBay..!

Siteye Giriş Yaptı

Thomas

Siteye Giriş Yaptı

-invité.

Siteye Giriş Yaptı

Lowe

Siteye Giriş Yaptı

Asikimmin aski

Siteye Giriş Yaptı

δ ã я î..x!

Siteye Giriş Yaptı

Sesli Sohbet

İnternet üzerinden sesli sohbet panellerine giriş için domain isimler kullanılır. Dünya üzerinde yaygın hale gelen sesli sohbet, farklı ülkelerden, farklı şehirlerden insanların tanışabildiği ve özgürce muhabbet edip, arkadaşlık kurabildikleri sesli panel adı verilen sitelerin oluşturduğu bir etkileşim alanıdır. Sesli Chat mobil özelliği de bulunan sesli paneller, ücretli veya ücretsiz olarak ikiye ayrılıyor. Genel olarak sesli panelci olarak sohbet edilen siteler ücret almamaktadır. Fakat görüntülü ve sesli panelcileri ücretli olarak hizmet vermektedir. 

Sesli Sohbet İçin Neler Gerekli?

Özellikle sesli sohbet, ülkeler arası iletişimlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Ülkeler arası telefon aramalarında ödenen ücret sürekli katlandığı için kullanıcılar sesli sohbet aracılığıyla bu ücreti ödememeyi tercih ediyor. Örneğin bir kişi ailesiyle görüntülü ve sesli konuşmak istediği takdirde, panelde sohbet odaları olarak adlandırılan bir odaya geçip tüm ailesiyle bu oda da internet aracılığı ile görüşebilir. Bu görüşmenin gerçekleşe bilmesi için telefona veya bir bilgisayara ihtiyaç duyulmaktadır. Gerekli teknolojik alet sağlandığı takdirde web, internet bağlantısı gereklidir. Tüm gerekli ekipmanlar sağlandığı takdirde kolayca sohbet edebilir, sevdiklerinizle görüşebilirsiniz. Sadece tanıdığını ve görüşmek istenilen insanlarla değil aynı zamanda yeni arkadaşlıklar içinde sağlanan bir ortamdır. Kendinize ait bir oda belirleyip bu odaya katılımcılar dâhil edebilirsiniz. Sesli panelcisi, mobil panel üzerinden de etkileşim sağlayabildiği bu siteler hem maddi hem de manevi olarak oldukça başarılıdır. 


YAZAR : UZM@N
TARİH : 28 Oca Per 21:43
OKUNMA : 1063


Etiketler: alempanel.com , alempanel , seslking.com , sesliking , helalpanel , helalpanel.com , seslireal.com , seslireal , sesliulku , sesliulku.com , seslimekan , seslimekan.com , sesliduyur , sesliduyur.com , sesliezber.com , sesliezber , seslitutulma , seslitutulma.com , esmersesli , esmersesli.com , sesliesmer , sesliesmer.com , panelciler , panelci , panelcim , seslipanel , seslipanelci , seslipanelcim , sesli panel , sesli panelci , sesli panelcisi , sesli panelcim , sesli panelciler , seslipanelciler , mobilchat , mobilsite , mobilortam , seslidamar , seslibaslat.com , seslibaslat , seslitutku.com , seslitutku , tikladunya , tikladunya.com , asikaradeniz.com , sesliiz.com , sesliiz.net , sesliiz.xyz , seslisehir.com , seslikadere.com , seslihazanim.com , seslibulus.com , sesligulsen.com , seslimdesin.com , seslilove.com , damlasesli.com , seslidamla.com , seslimeselen.com , seslicansin.com , sesliran.com , sesli55.com , seslifors.com , seslidetakil.com , seslisende.com , seslilogo.com , seslikudur.com , seslidekudur.com , sesliisparta.com , sesliferide.com , sesliazram.com , sesliazra.com , seslibize.com , seslioflu.com , sesliopera.com , seslizan.com , sesliofs.com , sesliops.com , sesliyakamoz.com , seslilaz.com , seslilazlar.com , seslihoron.com , seslifi.com , dileksesli.com , seslihece.com , ecemsesli.com , sesliirmak.com , sesliyekos.com , seslipin.com , seslifira.com , sesliesen.com , seslisevdalim.com , seslibenian.com , seslirumuz.com , sesliradyom.com , seslimetropol.com , sesliderman.com , seslifox.com , sesliside.com , seslikaktus.com , sesliruzgar.com , seslisolyanim.com , seslidoganay.com , seslidoganay.net , sesligul.com , seslikal.com , esesli.com , seslises.com , seslirant.com , camdatikla.com , seslieviniz.com , seslisimsek.com , seslisempatik.com , sesliela.com , sesliboran.com , asilses.com , seslirelax.com , seslisenvarsin.com , seslizeho.com , baharseslim.com , seslioya.com , sesliulkem.com , seslisevdayeli.com , kentsesli.com , kentseslim.com , seslikent.com , aynasesli.com , sevdapanel.com , sevdapanel.net , seslisevda.org , seslisevda.xyz , seslisevda.site , seslisevda.online , trabzonpanel.com , trabzonpanel.net , trabzonpanel.org , nikopanel.com , nikopanel.net , nikopanel.org , nikopanel.xyz , nikopanel.site , nikopanel.online , sevdapanel.org , sevdapanel.xyz , sevdapanel.site , sesliderman , seslimetropol , seslipanelcisi , seslibaharim , seslidostlarim , seslidostlarim.com , seslipars.com , seslipars , seslimars , seslimars.com , sesli mars , ayrschat , speakyroom , eartchat , speakytr , trroom , pangi , pinyo , sesli panelsesli , sesli panelci arıyorum , sesli panelci , sesli chat panelcisi arıyorum , sesli chat panelcisi , sesli chat panelcileri , sesli panel indir , sesli chat panel indir , sesli panelcileri ,


Gönder

POPÜLER YORUMLAR