61Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

4BAYAN ÜYELER

5ERKEK ÜYELER

HIZLI GİRİŞ İÇİN HEMEN SOHBET'E BAŞLAYIN

seslichat

UZM@N

özlemek ne garip. ölüyorum sanıyorsun, ama ölmüyorsun.

UZM@N

bekliyorum öyle bir havada gel ki vazgeçmek mümkün olmasın

UZM@N

bir martı göğü ikiye bölüyor yakınlarda deniz olmalı diyorum sonra gözlerin aklıma geliyor.

doğukan.

Siteye Giriş Yaptı

qenceBay..!

Siteye Giriş Yaptı

Thomas

Siteye Giriş Yaptı

-invité.

Siteye Giriş Yaptı

Lowe

Siteye Giriş Yaptı

Asikimmin aski

Siteye Giriş Yaptı

δ ã я î..x!

Siteye Giriş Yaptı

Sesli Sohbet Nedir?

Sesli sohbet, internet üzerinden kullanılan modern bir iletişim aracıdır. Genelde uzak yerler arasında kullanılan Sesli sohbet iletişim programları kullanılarak gerçekleştirilir.  Önceleri daha çok bilgisayar üzerinden kullanılan bu iletişim kanalı, artık mobilpanel ile de kullanılabiliyor. Mobilpanelci günümüzün uzaktan sohbet gereksinimlerini karşılamaya aday gibi duruyor. Her geçen gün de gelişmeye devam ediyor.

Sesli Chat Mobil

Yeni iletişim yollarımızdan biri olan sesli chat mobil kullanımı gün be gün yayılmaktadır. Çok kullanışlı olan mobilpanel sayesinde kullanıcıya büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Sesli Panel,  100 odalı sohbet panellerinde çeşitli şehirler, ülkeler, farklı gruptaki insanların oluşturduğu odalardan oluşur.

Sesli Panelci iseniz ve yoğun bir hayatınız, yorucu bir işiniz veya sadece yeni insanlar ile tanışmak niyetinde iseniz doğru yerdesinizdir. Sesli Chat Mobil odalarından birinde iseniz, tüm sohbet ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Her sesli panel kendi hitap ettiği kitleye göre bir müzik seçimi olabilir. Kendinizi hangi panelde ifade edebiliyorsanız orada yine size hitap edebilecek olan müzik türünün de keyfine varabilirsiniz. 

Mobil Panel Platformu

Mobil Panel odaları son dönemlerde mobil sohbet piyasasında öne çıkmaktadır. Her kullanıcının kendine bir mobil panel edinebileceği gibi, aktif bir sohbetçi olarak ta katılım sağlayabilir. Yani hem kullanıcı hem de misafir için kolay ve güvenli bir sohbet platformu olmaya devam etmektedir. Güvenilir bir mobil panel sunucu ile sesli sohbet gereksinimlerinin tümü karşılanabilecek bir altyapıda mobil panel edinebilir.


YAZAR : UZM@N
TARİH : 28 Oca Per 21:45
OKUNMA : 1425


Etiketler:


Gönder

POPÜLER YORUMLAR